۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹

بازدید معاون هنری و سینمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از نمایشگاه عکس هنرمندان هفته فیلم و عکس اسلامشهر

میثم مرادی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران به همراه مازیار قلمی رئیس گروه سینمایی و سمعی و بصیری اداره کل و حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه عکس هنرمندان شهرستان های اسلامشهر،رباط کریم، قدس، بهارستان، شهریار و ملارد در هفته فیلم عکس شهرستان اسلامشهر بازدید نمود.
بازدید معاون هنری و سینمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از نمایشگاه عکس هنرمندان هفته فیلم و عکس اسلامشهر

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر، 25 اثر منتخب از آثار 12 هنرمند اسلامشهری با موضوع های کودک، شهدای مدافع سلامت و حرم، آزاد، فضای شهری، امور سالمندان، کارآفرینی، زیبایی شناسی طبیعت، امور مهاجران، عاشورایی و مذهبی در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفت.

میثم مرادی ضمن بازدید از نمایشگاه فوق، با مسئول انجمن سینمای جوان اسلامشهر دیدار و در رابطه با نحوه و ویژگی های انتخاب عکس های برتر و مسائل فرهنگی عکاسی بحث و گفتگو کرد و از زحمات و تلاشهای این هنرمندان قدردانی نمود.

گفتنی است: این نمایشگاه به مدت یک هفته در نگارخانه هنر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر به نشانی: خیابان شهید نواب صفوی، کوچه ترنج 4 پذیرای علاقمندان و دوستداران هنر در هفته فیلم و عکس شهرستان اسلامشهر بود.  

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید