۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۶

آئین اختتامیه هفته فیلم و عکس شهرستان اسلامشهر با حضور و استقبال گسترده مردم برگزار شد

مراسم اختتامیه هفته فیلم و عکس شهرستان اسلامشهر با حضور میثم مرادی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، مازیار قلمی رئیس گروه سینمایی و سمعی و بصری، جعفری معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان، حسین کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولین و اصحاب رسانه شهرستان، روز شنبه 24 مهر ماه در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر برگزار شد.
آئین اختتامیه هفته فیلم و عکس شهرستان اسلامشهر با حضور و استقبال گسترده مردم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلامشهر، حسین کشاورزیان رئیس اداره ضمن خیرمقدم به مسئولین، مدعوین و میهمانان مراسم از تلاشها و زحمات معاونت هنری و سینمایی، مسئول انجمن سینمایی شهرستان و همکاران مجموعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری هفته فیلم و عکس شهرستان اسلامشهر تقدیر و تشکر نمود .

کشاورزیان افزود: در این شرایط سخت کرونا هنرمندان آسیب های زیادی را متضرر شدند و این عامل منجر به کند شدن و حتی تعطیلی فعالیت مراکز فرهنگی و هنری شده است و امیدواریم هر چه زودتر شرایط برای برگزاری برنامه ها وجشنواره های فرهنگی و هنری مهیا شود.

در ادامه مرادی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ضمن تبریک آغاز ولایت و امامت امام زمان (عج)، از خدمات کشاورزیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر و مسئولین برگزاری برنامه هفته فیلم و عکس شهرستان اسلامشهر تشکر نمود و گفت: امسال میزبانی برنامه هفته فیلم و عکس به شهرستان اسلامشهر اختصاص داده شد و امیدواریم هر سال بتوانیم این برنامه را در شهرستان های اطراف تهران توزیع نماییم .

وی همچنین ابراز امیدواری کرد تا انجمن سینمایی شهرستان اسلامشهر بازگشایی شود و در آینده شاهد رشد، درخشش و پیشرفت هنرمندان در عرصه های مختلف باشیم .  

در ادامه جعفری معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان اسلامشهر، گفت: ما در شهرستان اسلامشهر چهره های زیادی در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری داریم که با حمایت از آنها می توانیم چرخه فرهنگی و هنری شهرستان را ارتقاء دهیم .

وی همچنین از زحمات و تلاش های فراوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر در جهت برگزاری هفته فیلم و عکس شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

در پایان این مراسم از خانواده های شهید معزز محمود شفیعی و حمیدرضا زینعلی و برگزیدگان بخش عکاسی؛ اصغر عاصم، زهرا اقدسی، محمد رضا حسینی و آرزو مومنی و در بخش فیلم های کوتاه؛ فیلم ارتش مخفی به کارگردانی محمد اسماعیلی، فیلم هلهله جنگ به کارگردانی صادق رسولی، فیلم مستند مهاجران فرحزاد به کارگردانی آقایان جواد رضایی و مرتضی عوض پور  و پشکسوتان عرصه هنر: حسن اذانگو، عبدالستار خادم جعفری و محسن همتی تقدیر و تجلیل بعمل آمد. 

همچنین جایزه ویژه دستاورد فنی و هنری هفته فیلم و عکس شهرستان به علیرضا عباسقلی برای تکنیک خلاق در صدابرداری تعلق گرفت.   

در حاشیه این مراسم نیز مرادی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان تهران با هیات همراه از نمایشگاه عکس هنرمندان شهرستان های اسلامشهر،رباط کریم ، قدس ، بهارستان، شهریار و ملارد بازدید نمودند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید