۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۳۷

اولین همایش مجری گری و گویندگی در شاهرود برگزار شد

با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود اولین همایش مجری گری و گویندگی در سالن آمفی تئاتر بهمن مجتمع فرهنگی و هنری مهر برگزار شد.
اولین همایش مجری گری و گویندگی در شاهرود برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود، رضا مهدیان در اولین همایش مجری گری و گویندگی ضمن تبریک ایام ولایتمداری حضرت ولی (عج) گفت: فن بیان، خوب صحبت کردن و مهارت متقاعد کردن دیگران و توانایی برقراری ارتباط موثر می باشد.

وی افزود: فن بیان شامل فنون و مهارت هایی است که انسان با استفاده از تمام اجزای خود برای ارتباط با دیگران به کار می گیرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود تصریح کرد: در گذشته فن بیان ویژه مدیران، رهبران، مجری ها و سخنرانان بوده است امروزه برای همه افراد جامعه امری ضروری است.

مهدیان با اشاره به اهمیت و جایگاه فن بیان اظهار داشت: فن بیان در خانواده، تحصیل، کسب و کار و در بین دوستان و آشنایان بسیار مهم است و ای کاش به اهمیت این موضوع همه پی می بردند و در مدارس و دانشگاه‌ها این فن تدریس می‌شد.

در ادامه مدیر موسسه فرهنگی و هنری مهرگستران فرآوا گفت: برخلاف تصور بعضی‌ها که فکر می‌کنند چند سالی بیشتر نیست که آدم‌ها برای به کرسی نشاندن حرفشان خوب صحبت کردن را آموخته‌اند، اهمیت نفود کلام از همان روزهای اول که بشر به توانایی حرف زدن دست یافت، احساس شد.

عاطفه عبداللهیان افزود: ما دوستداران علم و هنر صحنه‌ای امروز اینجا در کنار هم جمع شدیم تا دست در دست یکدیگر با پشتکاری بی مثال با توکل و یزدان آغازگر راه جدیدی برای شناخت هنر گویندگی و فن بیان باشیم.

در پایان یادآور می شود، اولین همایش مجری گری، گویندگی، فن بیان و سخنوری به همت موسسه فرهنگی هنری مهرگستران فرآوا و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود و گروه هنری پنج ثانیه در سالن آمفی تئاتر بهمن مجتمع فرهنگی هنری مهر برگزار شد.

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید